Chef Münler ve Mehmet Ünler

Mehmet Ünler, 1982 yılında mutfağa girmiş olup 36 yıllık mutfak tecrübesine sahiptir. Ünler daha sonra adı ile soy adını birleştirerek “Chef Münler” ismini doğurmuştur . Ayvalık’ ta ilk restoranı olan “By Münler Restoranı” misafirlere Mart 2018 tarihinde hizmete açmıştır ve devam etmektedir.

Restaurant binası 103 yaşında olup Ayvalık’ ın tarihi dokusu Midilli Adası, Girit Adası, Cunda Adası manzaralı, ada konseptine uygun renklerde dekor-ize edilmiştir. Midilli’den Batan Güneşin, Girit’ ten gelen imbat rüzgarı ile Kaz dağlarının bol oksijeni eşliğinde başta deniz mahsulleri olmak üzere (Karides, Kalamar, Ahtapot, Midye v,b.) bölgenin zeytin ve zeytinyağı ile yapılan meze çeşitlerini siz misafirlerimize antika tabaklarda servis ediyoruz.

4 thoughts on “Chef Münler ve Mehmet Ünler”

  1. Ayvalık akşamında By Münler Restoran ta Güneşin batışı ve Deniz’in iyot kokusu eşliğinde şefimiz Cheff Münlerin yapmış olduğu Muhteşem Yemekler ve Lezzetli mezeler yedik hatta İlk defa tatmış olduğum Sirkeli Kalamar harikaydı (tavsiye ederim ) Güler yüzlü servis elemanlarıyla , Restoranın temiz oluşu ve konsepti bize hoş bir zaman yaşattı. Harika yemeklerden sonra gelen hesabımızda çok makuldu .işletmeye çok teşekkür ederiz.

  2. Ailemle aksam yemegı yedım cok guzeldi . Fiyatlarda cundaya nazaran çok uygundu. Bu kadar lezzetli deniz ürünlerini böyle bir bütçeyle yenilebilinecek olduğunu ayvalıkta münler restourantta görmüş olduk. Güleryüz ve sohbetin eşliğinde eşsiz bir mekan olmuş elinize sağlık teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

  3. Restorant dekoru ve ambiansı ile insanı büyülüyor hele mezeler ve yemekler harika, valla herkese tavsiye ederim. Otopark sorunuda yok

  4. Arkadaslarimla gittik harika personel ve harika damak tadı veren yenekleriyle. Canli müzik cok hoşuma gitti ayvalıga yolu dusene tafsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir